معجونی شگفت انگیر سیر و لیمو برای لاغری

معجونی شگفت انگیر سیر و لیمو برای لاغری

روش هایی که می توان به افرادی که تمایل دارند وزن خود را کاهش دهد توصیه کرد استفاده از مواد خوراکی چربی سوز می باشد.بطور مثال می توان به سیر، لیمو، عسل، زنجبیل و چای سبز اشاره کرد. در این مقاله در مورد لاغری با سیر ولیمو اطلاعات مفیدی ذکر گردیده است. شما می توانید با خواندن این مقاله به وزن ایده آل خود برسید. 

چاقی امروزه بعنوان یکی از مشکلات همه افراد مطرح گردیده است که سبب بروز بیماری های بسیاری مثل بیماری های قلبی و عروقی، دیابت، کلسترول خون و ... می گردد.

طرز تهیه

سیر تازه را له نموده و لیمو ترش و عسل را اضافه نمایید سپس مقداری آب ولرم اضافه نمایید.


این معجون را به مدت یک ماه قبل از خواب میل نمایید. در طول 1 ماه در حدود 10 کیلو گرم کاهش وزن خواهید داشت.
البته برخی از متخصصین ادعا می نمایند که این معجون را به مدت زمان 7 روز به صورت ناشتا میل نمایید.
برای شما جالب و مفید است بدانید که این معجون موثر بر برطرف کردن عفونت ها، سرفه، تب، سرماخوردگی و برای کاهش وزن و لاغری موثر می باشد

معجون سیر و آب لیمو موثر برای سوزاندن چربی ها

برای تهیه این معجون لازم است که سیر له شده را به همراه آب لیمو ترش و آب مخلوط نمایید و این معجون را به مدت زمان دو هفته ناشتا میل نمایید.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که ستاره های هالیوودی چگونه هیکل متناسب و روی فرمی دارند. یکی از این روش ها خوردن مخلوط آب به هماره لیمو ترش می باشد که این معجون را باید ناشتا میل نمایید که سبب چربی سوزی می شود فقط توجه نمایید افرادی که دچار مشکلات معده هستند نباید ناشتا میل نمایند.

حتما برای شما هم جای سوال است که چه ماده در لیمو ترش وجود دارد که سبب لاغری و چربی سوزی می شود، پلی فنول موجود در لیمو ترش سبب کاهش اشتها می شود و همین امر سبب لاغری و کاهش وزن شما می شود.

 

 

منبع: سایت درمانسرا darmansara.com