با قانون جذب به راحتی لاغر شوید

با قانون جذب به راحتی لاغر شوید

با قانون جذب لاغر می‌شوم

 قانون جذب، میانبر بسیار خوبی برای رسیدن به اندامی زیبا و متناسب است. کافی است در ذهن خود     اندامتان را به همان شکلی که دوست دارید، تجسم کرده و این تصویر را به بخش ناهوشیار مغزتان منتقل   کنید تا دست به‌کار شود و شما را به همانی تبدیل کند که آرزویش را دارید.

 با قانون جذب لاغر می‌شوم قانون جذب  معجزه میکند

 همه ما به‌خوبی می‌دانیم که حالت‌های روحی مانند انگیزه، شادی، آرامش، عشق، در مقابل استرس،  تشویش، افسردگی و ناامیدی می‌توانند چه تأثیری بر جسم ما داشته باشند. گویی جسم از روان دستور  مستقیم می‌گیرد و انواع دارو و درمان کمترین تأثیر را دارند.

لاغری و کاهش وزن هم از این قاعده مستثنا نیست. عده‌ای عمری برای اندام خود حرص می‌خورند و به رژیم غذایی خود توجه دارند؛ با این حال چاقی همیشه مهمان ناخوانده وجودشان بوده و هست. در عوض افرادی هم هستند که تمام عمر لاغرند، بی‌آن‌که اهمیت چندانی به رژیم غذایی خود بدهند. گروه اول به‌طور ذهنی خود را دچار اضافه وزن می‌دانند و دسته دوم، از دیدگاه خود هرگز چاق نمی‌شوند. درواقع گروه دوم ناخودآگاه رژیم ذهنی‌شان را رعایت می‌کنند.

ما در این مقاله قصد داریم چند نکته را با شما در میان بگذاریم تا شما هم بتوانید رژیم ذهنی‌تان با قانون جذب   حفظ کنید و با قانون جذب لاغر می‌شوم

اولین مرحله از قانون جذب روزی چند بار، هر بار به مدت چند دقیقه در محیطی ساکت و آرام بنشینید؛ برای دقایقی ناراحتی‌ها و فشارهای زندگی را فراموش کنید و اندام خود را به همان شکلی ببینید که دوست دارید.
این مهم نیست که چه اندامی دارید، خود را زیبا و خوش‌اندام تجسم کرده و تصور کنید تمام لباس‌های تنگی که همیشه آرزوی پوشیدنش را داشتید و نمی‌توانستید آن‌ها را بر تن کنید، پوشیده‌اید و چقدر هم بر تن شما برازنده است این تجسم کمکی میکند   که با قانون جذب لاغر می‌شوم

تصور کنید خانواده و دوستان و آشنایان اطراف شما ایستاده‌اند و از خوش‌اندامی شمایی که اکنون لباس‌هایی زیبا پوشیده‌اید، تعریف می‌کنند.  با استفاده از قانون جذب تجسم خود را قوت ببخشید و از تعریف آن‌ها لذت ببرید.

خود را در حال ورزش و رقص با دوستان یا همسرتان ببینید و تصور کنید که دیگران چقدر از خوش‌هیکل بودن شما تعریف می‌کنند. خودتان را مشغول انجام تمرین‌های تند ورزشی ببینید، چون اکنون توانایی‌اش را دارید و به دلیل هیکل خوبتان، حسابی فرز شده‌اید. تصاویری واقعی در ذهنتان داشته باشید و از این موضوع لذت ببرید.

صحنه‌هایی را در نظر بگیرید که برای شما بسیار لذت‌بخش هستند، برای مثال این‌که با فرد مورد علاقه‌تان هستید و او از هیکل خوبتان تعریف می‌کند یا در میان جمعی که برایتان اهمیت دارد، هستید و به اندام خوبتان می‌بالید. هرچه صحنه واقعی‌تر باشد، تأثیر قوی‌تر خواهد بودو قانون جذب بالا میرود
دلیلی ندارد که خودتان را از بعضی غذاها متنفر کنید. اگر ذهن شما بتواند رژیم غذایی‌اش را رعایت کند، تغذیه شما هم مناسب خواهد شد.

این درست نیست شما یک ساعت در روز، خود را خوش‌هیکل مجسم کنید و باقی ساعت‌ها، همان طرز فکر چاق بودن را درباره خود ادامه دهید. توجه داشته باشید که در آن دقایق باید بر خوش‌اندامی‌تان تمرکز کنید و دیگر اوقات روز هم به شک و تردیدها اجازه ندهید مؤذیانه به درون روح شما بخزند. شما قصد دارید اندامی خوب داشته باشید و بی‌شک به این خواسته می‌رسید.
هرگاه نیروی قانون جذب بر ذهن شما غلبه پیدا کند و شما ذهنیت خوبی درباره اندامتان داشته باشید، رژیم ذهنی از طریق چنین مجراهایی موجب لاغری شما خواهد شد:
به مقدار کمتری غذا و خوراکی میل پیدا می‌کنید.

با خوردن حجم کمی غذا، احساس سیری به شما دست می‌دهد.

تجسم خلاق شما را به سمت رژیمی غذایی سوق می‌دهد که برای بدن شما مناسب‌تر است.

به انجام ورزش‌هایی علاقه پیدا می‌کنید که برای کاهش وزن شما بهترین هستند.

منبع: سایت درمانسرا darmansara.com