بررسی روش های بزرگ کردن آلت تناسلی

بررسی روش های بزرگ کردن آلت تناسلی

هر مردی می داند پمپ، قرص، ورزش، و جراحی، آلت تناسلی را بزرگتر نخواهد کرد – یا این طور نیست؟ آقایان، صادق باشیم: آیا تمایل داشتید آلت تناسلی شما بزرگتر بود؟ تقریبا به طور قطع، پاسخ مثبت است.


جراحی، پمپ، کرم ها، و بزرگتر کردن آلت تناسلی مرد: آیا اثرگذار است؟

دکتر مایکل اولری، استاد جراحی اورولوژی در دانشکده پزشکی هاروارد و اورولوژیست بریگهام و پزشک زنان در بیمارستانی در بوستون میگوید: “من فکر می کنم مردی در جهان نیست که آرزو نداشته باشد آلت تناسلی او دو تا پنج سانتی متر دیگر بزرگتر بود.”

با این حال، اکنون پس از بیش از یک قرن تلاش برای بزرگ کردن آلت تناسلی، هنوز هم کار زیادی نمیتوانیم انجام دهیم. مطمئنا، گزینه های پیشنهادی بسیار زیادی برای انجام این کار وجود دارند – قرص، کرم، تمرینات کششی بی رحمانه، دستگاه هایی که وحشتناک به نظر میرسند، و عمل جراحی آلت تناسلی. تقریبا هیچ کدام از آن ها اثرگذار نیستند. تعداد کمی روش وجود دارند که می توانند به جهت افزایش طول آلت موثر باشند اما اغلب ​​مزایای معمولی و عوارض جانبی جدی دارند. عوارض جانبی چقدر جدی هستند؟ در برخی موارد، ناتوانی جدی در نعوظ پیش می آید.

” دکتر اولری در ادامه گفت: “به من اعتماد کنید، اگر من روشی را میدانستم که به طور موثر و بی خطر اندازه آلت تناسلی را افزایش می داد، الان میلیاردر بودم” . “اما نمیدانم، در واقع هیچ کس نمیداند.”

با این حال، حس مشترکی در میان مردانی که به خاطر سایز آلت تناسلی خود دل مشغولی دارند، وجود دارد و دست از تلاش برای درمان بسیار ناقص در بخش حیاتی آناتومی بدن خود برنمیدارند و البته خطراتی در این فرایند نیز وجود دارد.


آلت تناسلی کوچک چقدر است؟

فکر می کنید آلت تناسلی شما کوچکتر از حد نرمال ​​است؟ احتمالا این طور نیست.

آلت نرمال معمولا در حالت نعوظ با طول ۱۰ تا ۱۵ سانتی متر و با قطر ۱۰ تا ۱۲ سانتی متر است. در غیر حالت نعوظ تنوع بیشتری در اندازه آلت تناسلی وجود دارد.

بعضی از مردان واقعا آلت تناسلی کوچکتری نسبت به بقیه دارند. در موارد نادر، ژنتیک و مشکلات هورمونی باعث یک بیماری به نام میکرو پنیس میشود- یعنی آلت زیر ۳ سانتی متر است. گاهی اوقات بیماری پیرونی یا عمل جراحی سرطان پروستات میتواند اندازه آلت تناسلی مرد را کاهش دهد.

اما مطالعات نشان می دهند که بسیاری از مردان به دنبال بزرگ کردن آلت تناسلی با ​​اندازه متوسط هستند. آنها فقط تصور می کنند که آلت تناسلی آنها کمتر از اندازه متوسط است.

چرا اینطور است؟ سنجش اندازه آلت تناسلی خود دشوار است – با نگاه کردن به پایین، زاویه دید بدی خواهید داشت.

روانشناسی نیز در این مسئله نقش دارد. بعضی از مردان با آلت تناسلی با اندازه متوسط ​​در این که آلت آنها بیش از حد کوچک است وسواس دارند. حتی یک نوع تشخیص روانپزشکی در این زمینه وجود دارد: اختلال بدشکلی آلت تناسلی. این اختلال شبیه به اختلال ادراکی افراد مبتلا به بی اشتهایی عصبی (یک اختلال روانی که طی آن فرد علی رغم گرسنگی از غذا خوردن به اندازه کافی پرهیز میکند) است که فکر می کنند مهم نیست که چقدر لاغر باشند فقط چاق نباشند.

بر اساس مطالعه ای، اکثر مردانی که عمل جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود انجام دادند، این مشکل را دارند. همچنین حداقل رضایت را از نتیجه دارند.


چه روشی اثرگذار است؟ کاهش وزن

روشی بی خطر و موثر برای رسیدن به آلت تناسلی بزرگتر در مرد وجود دارد و آن هم کاهش وزن است.

دکتر جنیفر برمن، پزشک اورولوژیست در بورلی هیلز و دستیار نویسنده اسرار جنسی برای برآوردن نیاز زنان، میگوید: “بسیاری از مردانی که فکر می کنند آلت تناسلی کوچکی دارند، دچار اضافه وزن هستند.”

کاهش وزن قسمت پنهان شده آلت در زیر چربی شکم را نشان می دهد. این کار در واقع افزایش اندازه شما نیست، بلکه باعث میشود آلت تناسلی بیشتر دیده شود.

برای مردانی که ترجیح می دهند عمل جراحی انجام دهند تا اینکه کمتر غذا بخورند، لیپوساکشن چربی اطراف آلت تناسلی می تواند تاثیر گذار باشد. با این حال، اثرات آن دائمی نیستند – اگر شما عادات غذا خوردن خود را تغییر ندهید، آلت تناسلی شما دوباره در زیر چربی ها پنهان میشود، مانند اسکله ای که در جزر و مد بالا پنهان میشود.


قرص، کرم ها، و دستگاه ها چه چیزهای دیگری وجود دارد؟


در اینجا مختصر و مفید برخی از گزینه های اثبات نشده برای افزایش اندازه آلت تناسلی را ارائه خواهیم داد.

پمپ خلاء

سیلندری است که موجب مکش هوا میشود. شما آلت تناسلی خود را در استوانه ای قرار میدهید و خلاء ایجاد شده موجب میشود خون بیشتری به آلت برسد، بنابراین نعوظ رخ میدهد و آلت کمی بزرگتر میشود. بعد از آن یک حلقه همانند شریان بند برای نگه داشتن خون محصور شده به کار میرود. اشکالات این دستگاه چیست؟ تأثیر آن تنها تا زمانی که حلقه دور آن است طول میکشد. استفاده از آن بیش از ۲۰ تا ۳۰ دقیقه می تواند باعث آسیب بافتی شود. این پمپ گاهی اوقات به عنوان درمانی برای اختلال نعوظ استفاده می شود، اما هنوز ثابت نشده است که واقعا طول آلت تناسلی مرد را افزایش میدهد یا خیر.

کشش با وزنه

اولری میگوید، وزنه یا تمرینات کششی آلت تناسلی شما را بزرگ نمیکنند – زیرا آلت تناسلی عضله نیست. اما آویزان کردن وزنه به آلت تناسلی در حالت غیر نعوظ ممکن است اندکی موجب کشش آن شود. فقط برای این کار نیاز به صرف زمان زیاد و عجیب و غریبی دارید. اولری میگوید، ” ممکن است مجبور به استفاده یک وزنه متناسب با آلت تناسلی خود، هشت ساعت در روز به مدت شش ماه باشید”. در پایان این دوره، اگر حدود ۱ سانتی متر طول آلت شما افزایش یابد خوش شانس خواهید بود. خطرات این روش عبارتند از پاره شدن بافت، ترکیدن عروق خونی، و مشکلات دیگر.

قرص، مکمل، پماد و کرم. آنها تاثیری ندارند.

هیچکدام از آن ها. برمن میگوید: “من فکر می کنم بهتر است بگوییم تمام این چیزها کاملا مزخرف و بی فایده هستند”.


جراحی برای بزرگ شدن آلت تناسلی


دو جراحی اصلی برای بزرگ شدن آلت تناسلی وجود دارد:

افزایش طول آلت تناسلی مرد

رایج ترین روش قطع رباطی است که آلت تناسلی مرد را به استخوان لگن متصل می کند. این کار اجازه می دهد تا آلت تناسلی اندکی بیشتر یعنی به طور متوسط ​​کمتر از ۲ سانتی متر – در خارج از بدن قابل مشاهده باشد. این کار واقعا طول آلت تناسلی مرد را افزایش نمیدهد بلکه چیزی که معمولا مخفی است را آشکار تر می سازد. برای جلوگیری از اتصال دوباره رباط، مرد باید به صورت روزانه از دستگاه های کششی و وزنه تقریبا به مدت شش ماه استفاده کند.

افزایش قطر آلت تناسلی مرد

برای مردانی که فکر می کنند آلت تناسلی آنها بیش از حد باریک است، روش بحث برانگیز تر می تواند آلت تناسلی را با استفاده از ایمپلنت چربی، سیلیکون، و یا گرافت بافت ضخیم تر کند.

انجمن اورولوژی آمریکا بیان میکند، معلوم نشده است که این روش بی خطر است و یا برای افزایش ضخامت یا طول آلت تناسلی مرد در یک فرد بالغ موثر است.

یک روش جدیدتر – و احتمالا با خطر کمتر – ممکن است برای بعضی از مردان اثرگذار باشد. در برخی موارد، کیسه بیضه به بالای پایه آلت تناسلی متصل است. تا حدودی قطع کیسه بیضه می تواند تنه را بیشتر نشان دهد و موجب می شود آلت تناسلی مرد بزرگتر به نظر برسد. اولری میگوید، این عمل ۲۰ دقیقه طول می کشد و می تواند به صورت سرپایی انجام شود.


خطرات جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی


قبل از اینکه اقدام به جراحی کنید، خطرات ناشی از جراحی برای افزایش طول یا قطر آلت تناسلی را در نظر بگیرید.

روش هایی وجود دارند که به خوبی مورد مطالعه قرار نگرفته اند. بعضی مردان برای درمان هایی که در کشور خود، مورد تایید نیستند، سفر به کشورهای دیگر را انتخاب میکنند. اگر این فکر به ذهن شما خطور کرده است، کمی صبر کنید – زمان آن است که با پزشک خود صادقانه در مورد خطرات جراحی بحث کنید.

عوارض جانبی جراحی هایی که برای افزایش طول آلت انجام میشوند، متعدد هستند و شامل عفونت، آسیب عصبی، کاهش حساسیت، و دشواری در رسیدن به نعوظ هستند. شاید نگران کننده ترین عارضه، زخمی باشد که می تواند موجب شود آلت تناسلی کوتاه تر از آنچه که بوده است شود. افزایش قطر آلت تناسلی بیشتر مورد بحث است. عوارض جانبی می تواند ناخوشایند باشد- ممکن است یک آلت تناسلی ناصاف، پر از دست انداز، و ناهموار حاصل شود.

تعدادی از مطالعاتی که انجام گرفته اند دلگرم کننده نیستند. مطالعه اورولوژی اروپا ۴۲ مرد که روش افزایش آلت تناسلی خود را با برش رباط خود انجام داده اند، را مورد بررسی قرار دادند و دریافتند که تنها ۳۵ درصد از آنها از نتیجه رضایت دارند. نیمی از آنها جراحی های دیگر انجام دادند.


 توجه دوباره به بزرگ کردن آلت تناسلی


آرزوی داشتن آلت تناسلی کمی بزرگتر رایج است. اگر به فکر بزرگ کردن آلت تناسلی خود هستید، صبر کنید و قبل از انجام هرکاری فکر کنید.

گفتگو با پزشک و یا درمانگر کمک می کند. تحقیقات نشان داده اند که وقتی پزشک صادقانه این اطمینان را به یک مرد میدهد که آلت تناسلی او اندازه نرمال دارد، به احتمال زیاد او از جراحی صرف نظر میکند.

همچنین باید در برابر ادعاهای ساختگی برای معجزه بزرگ کردن آلت تناسلی عاقلانه رفتار کنید. برمن میگوید، “هدف اصلی تبلیغات بزرگ کردن آلت تناسلی، مردانی هستند که فکر می کنند تمام قدرت آنها در آلت تناسلی آنان نهفته است. این دسته از مردان به سادگی قربانی میشوند.”

ایان کرنر، مشاور جنسی در نیویورک، می گوید، “افکار تخیلی از آلت تناسلی بسیار بزرگ فرد را از پا در می آورد.”

کرنر، نویسنده کتاب هایی همچون همسرم اول ارضا شود، میگوید، هنگامی که صحبت از اندازه آلت تناسلی مرد به میان می آید، اندازه متوسط واقعا عالی است. “داشتن آلت تناسلی بیش از حد بزرگ می تواند مشکل بسیار بزرگتری نسبت به آلت تناسلی بسیار کوچک باشد.” برای مردانی که آلت تناسلی آنها برای همسرانشان بیش از حد بزرگ است، رابطه جنسی دهانی و یا واژینال می تواند مشکل باشد.

کرنر در ادامه گفت: اندازه آلت تناسلی واقعا به اندازه یک عشق خوب و خلاق بودن در رابطه عاشقانه، مهم نیست . “چگونگی استفاده شما از مغز، دستان، دهان خود، و هر چیز دیگری در رابطه جنسی بهتر اهمیت دارد.”


بنابراین در نظر بگیرید: تلاش برای داشتن آلت تناسلی بزرگتر می تواند موجب شود عضوی ناکارآمد، کبود رنگ یا رنگ پریده، ضخیم، دردناک، و ناصاف برای شما باقی بماند. (همچنین هزینه ای که برای آن می کنید را نیز در نظر بگیرید.) آیا این همه خطر به امید اینکه آلت تناسلی شما کمتر از ۲ سانتی متر بزرگتر شود، عاقلانه است؟


 


تعداد بازدید : 461

سلامت جنسی
چند نکته برای سلامت مردان از مراجعه به پزشک تا بررسی تستوسترون
تهدید روابط زناشویی با این اختلال زنانه
تقویت اسپرم با رعایت 3 نکته
آشنایی با انواع قرص‌ تاخیر انزال
زنان و مردان، واقعا چه احساسی به رابطه جنسی دارند؟
امکان بارداری با وجود پریودی
رابطه دهانی برای واژن خطرناک است؟
8 باور غلط در مورد روش‌های ضدبارداری
چه روش ضد بارداری مناسب شما است؟
IUD یک روش جلوگیری از بارداری
راه‌های جلوگیری از بارداری در شب اول عروسی
برخورد علمی با یک مشکل مردانه
اسرار شگفت انگیز سکس درمانی
رابطه جنسی بعد از هیسترکتومی
اعتیاد جنسی (وابستگی به سکس)
ساخت اسپرم چگونه است
دستگاه تناسلی مردان
بلوغ غیرطبیعی دختران
مکمل های جنسی زنان
مشکلات یائسگی
خونریزی غیرطبیعی واژن
مزایای استفاده از کاندوم
۸ هشداری که زنان باید در مورد سرطان تخمدان بدانند
ناباروری در مردان
ناتوانی جنسی مردان
تاثیر چاقی بر سلامت جنسی مردان
مکمل های جنسی مردان
مهمترین راه پیشگیری از اختلال نعوظ
شکلات و رابطه جنسی
بهداشت جنسی و نخستین نزدیکی
بهترین خوراکی ها برای کمک به اختلال نعوظ
علت خونریزی پس از رابطه جنسی چیست؟
چاقی و رابطه جنسی