راه درست میوه خوردن چیست؟

راه درست میوه خوردن چیست؟
راه درست میوه خوردن چیست؟

خوردن میوه با معده خالی:

همه ما فکرمی کنیم خوردن میوه به معنی خریدن، خرد کردن وگذاشتن در دهان است! این به این آسانی که شما فکر می کنید نیست، خیلی مهم است که بدانید چه وقت و چطور میوه بخورید.
راه درست میوه خوردن چیست؟

میوه را بعد از وعده غذایی نخورید."میوه را باید با معده خالی میل کنید."

وقتی میوه را با معده خالی میخورید نقش بزرگی در سیستم گوارش وتامین انرژی زیاد برای کاهش وزن و بقیه کارهای روزانه ایفا میکند.

میوه مهمترین بخش مواد غذایی است. فرض کنید دو تکه نان و تکه ای میوه خورده اید. تکه میوه آماده است مستقیم از گلو وارد معده شود درحالی که نان خورده شده قبل از میوه مانع آن می شود. به عبارتی کل وعده نان و میوه هدر و فاسدشده و تبدیل به اسید می شوند. درست زمانی که میوه با غذا تداخل پیدا می کند بقیه مواد باقی مانده فاسد می شود.

درنتیجه میوه را با معده خالی یا قبل از وعده غذایی میل کنید. در واقع اگر میوه با معده خالی خورده شود هیچگاه باعت نفخ نمی شود. میوه با بقیه غذاها فاسد می شود و تولید گاز می کند در نتیجه دچار نفخ می شوید. اگر میوه را با معده خالی بخورید سفیدی مو، کچلی، استرس زیاد و حلقه قهوه ای دور چشم اتفاق نمی افتد .

براساس تحقیقات دکتر هربرت جز لیمو و پرتقال که اسیدی هستند همه میوه ها در بدن قلیایی می شوند. اگر شما رمز خوردن میوه را دریافتید پس راز زیبایی، طول عمر، سلامتی، انرژی، شادمانی و وزن نرمال را یافته اید.

وقتی می خواهید آبمیوه میل کنید فقط آبمیوه تازه میل کنید نه آبمیوه داخل قوطی، بطری یا پاکت حتی آبمیوه گرما دیده ننوشید. میوه های پخته نخورید چون هیچ ماده مفیدی به بدن نمی رساند!! شما فقط مزه ان را می چشید، پختن همه ویتامین ها را از بین می برد.

با این حال خوردن میوه تازه حتی از نوشیدن آب آن مفیدتر است. اگر میخواهید آبمیوه تازه میل کنید آن را جرعه جرعه و به آرامی بنوشید تا با بزاق دهان مخلوط شود قبل از این که آن را قورت دهید.

شما میتوانید ۳ روز "روزه" میوه بگیرید تا بدن کاملا تصفیه شود. در طول این ۳ روز فقط میوه بخورید و آبمیوه تازه بنوشید.
شما سورپرایز می شوید وقتی دوستانتان از شادابی شما حرف می زنند


تعداد بازدید : 417