تنگ کردن واژن با روش های خانگی

تنگ کردن واژن با روش های خانگی
تنگ کردن واژن با روش های خانگی

به منظور قوی نگه داشتن عضلات واژن، میتوانید با استفاده از یکی یا چند مورد از درمان‌هاي خانگی زیر، واژن شل را سفت کنید:

 

۱. پروتئین ارگانیک

برای داشتن عضلات قوی و سالم واژن، باید مقدار زیادی پروتئین ارگانیک مصرف کنید، به مخصوصاً پروتئین‌هایي که برای عضلات مفید هستند، میوه‌هاي ارگانیک و سبزیجات. درحال‌حاضر، ما غالباً به میزان زیادی فست فود مصرف میکنیم که کربوهیدرات زیادی دارند، اما مواد مغذی کمی در آن ها یافت میشود.

 

بنابر این، سعی کنید از این به بعد غذا هاي ارگانیک مصرف کنید. بعنوان یک توصیه بشما باید بگوییم که برای اینکه عضلات نیرومند بسازید، گوشت گاو عالی است.در حقایق، این واقعا یک مضمون‌ي خوب برای تنگ کردن واژن در منزل است، به طوریکه شما باید سعی کنید پروتئین ارگانیک بیش‌تری را در رژیم خوراکی روزانه‌تان اضافه کنید.

 

۲. میوه‌ها

تعداد زیادی از میوه‌هاي تازه مثل آناناس، توت‌فرنگی و غیره میتوانند بشما کمک کند بوی بد مایعاتی که از مهبل «واژن» می آید برطرف کنید. در واقع، میوه‌هاي تازه می توانند بشما کمک کنند تا واژن سالمی داشته باشید.

 

علاوه بر این، میوه‌ها همینطور دارای آب فراوانی هستند که کمک میکند بدنتان در شکل خوبی باشد. در حقایق مصرف میوه‌ها به میزان بیش‌تر نیز از برترین نکات برای تنگ کردن واژن در منزل است که باید برای همیشه آن رابه کار ببندید.

 

۳. ژل آلوئه‌ورا

استفاده از ژل آلوئه‌ورا بعنوان یکی از برترین راه‌هاي تنگ کردن واژن در منزل شناخته شده‌است. برای استفاده از این دارو، می توانید برگ آلوئه‌ورا را بردارید و ژل داخل آنرا خارج کنید و سپس آنرا در داخل عضلات واژن خود استعمال کنید. برای رسیدن به برترین نتایج ممکن، این روش را چند بار در روز تکرار کنید. استفاده از ژل آلوئه‌ورا می تواند به کاهش پرولاپس واژن کمک کند.

 

۴. انگور فرنگی هندی یا آمله

انگور فرنگی هندی بعنوان یکی از موثرترین درمان‌ها برای محکم کردن دیواره‌هاي واژن شناخته شده‌است. ۱۰ تا ۱۲ انگور فرنگی را در آب ساده بجوشانید تا یک جوشانده‌ي مات حاصل شود. سپس، آنرا داخل یک بطری بریزید ودر یک مکان خنک نگه داری کنید. قبل از اینکه حمام کنید، این مخلوط را روی ناحیه‌ي واژن استعمال کنید. شما باید این روش درمانی رابه طور روزانه انجام دهید تا انعطاف‌پذیری عضلات واژن را افزایش دهید.

 

در واقع، انگور فرنگی یکی از برترین ماده‌ها برای تنگ کردن واژن بطور طبیعی است که باید بدانید و سپس سعی کنید یه میزان بیش‌تری انگور فرنگی هندی به رژیم خوراکی روزانه‌تان اضافه کنید.

 

۵. گیاه داروئی توت مار

گیاه داروئی توت مار یکیدیگر از داروهای عالی برای تنگ کردن واژن در منزل است که نباید آنرا نادیده بگیرید، این گیاه داروئی برای رفع مشکل شل شدن واژن موثر است. توت مار حاوی فیتواستروژن‌هایي است که میتوانند نقش مهمی در حمایت از عضلات واژن برای قویتر شدن دارند. عصاره‌ي گیاه توت مار را خارج کنید و سپس آنرا در منطقه‌ي واژن خود بطور روزانه استعمال کنید. این روش برای زنان بالای ۴۰ سال توصیه میشود.


. پیوراریا میریفیکا

اگر چه این گیاه به خاطر تاثیر زیادی که روی بزرگ شدن پستان دارد شناخته شده‌است، اما می تواند برای واژن نیز مفید باشد. عصاره‌ي این گیاه دارای فیتواستروژن‌هایي است که میتوانند روال بازسازی بافت را در ناحیه‌ي لگن و ناحیه‌ي تناسلی افزایش دهند. آنرا دراین مناطق استعمال کنید تا دیواره‌هاي واژن قویتر شوند.

 

آیا دوست دارید روش‌هاي موثر دیگری را برای تنگ کردن واژن در منزل یاد بگیرید؟ ادامه‌ي این مطلب را بخوانید و سپس سعی کنید یک یا چند مورد از این درمان‌هاي طبیعی را برای همیشه دنبال نمایید.

 

۷. ماست

یکیدیگر از برترین نکات درمانی برای تنگ کردن واژن بطور طبیعی که تمایل داریم دراین مقاله عنوان کنیم و دوست داریم همه ی‌ي خوانندگان‌مان بدانند، ‌مصرف ماست به میزان فراوان است. چنین تاثیری به این علت است که ماست دارای باکتری‌هاي خوب لازم برای واژن است که کمک‌تان میکنند سالم و سلامت بمانید. علاوه بر این، مصرف ماست به صورت روزانه یک راه عالی برای پیشگیری از عفونت‌ها و و درمان آن ها است.

 

۸. گیاه داروئی کورکوما کومسا

کورکوما کومسا یک گیاه گلدار است که اثر شگفت‌انگیزی بر روی واژن دارد. استفاده‌ي منظم از کورکوما کومسا میتواند به پیشگیری از پرولاپس دیوار‌ه‌ي واژن کمک کند. تمام کاری که باید انجام بدهید این است که آب ریشه‌ي کورکوما کومسا را بگیرید و سپس آنرا در ناحیه‌ي تناسلی استفاده کنید ودر عرض یک ماه میتوانید

 

شاهد بهبودی باشید. در واقع، این گیاه یکی از داروهای نیرومند برای تنگ کردن واژن در منزل است که نباید آنرا نادیده بگیرید، بلکه باید آنرا برای رفع مشکل شل شدن واژن امتحان کنید.

 

۹. گیاه داروئی مازو

هنگامیکه پای تنگ کردن واژن بطور طبیعی ودر منزل به میان می آید، نباید مازو را نادیده بگیرید. مازو یک گیاه تایلندی است که می تواند به علت تاثیری که برای تنگ کردن واژن دارد، مورد استفاده قرار گیرد. این داروی گیاهی حاوی تانن‌ها، فیتواستروژن‌ها و همینطور خواص قابض است

 

که تاثیر شگفت‌انگیزی روی عضلات واژن دارند و انها را قویتر و انعطاف‌پذیرتر میکنند. عصاره‌ي مازو را می توانید بطور مستقیم در منطقه‌ي واژن استعمال کنید. برای رسیدن به برترین نتایج ممکن، هرروز قبل از اینکه حمام کنید، عصاره‌ي مازو را در ناحیه‌ي واژن استعمال کنید.

 

۱۰. فندق افسونگر

یکیدیگر از نکات موثر برای تنگ کردن واژن، که باید بدانید و سپس آنرا برای همیشه امتحان کنید، استفاده از گیاه داروئی فندق افسونگر است. پوست فندق افسونگر بعنوان یک درمان مؤثر برای مشکل شل شدن ناحیه‌ي واژن به شمار میرود. برای استفاده از این روش، پوست خشک شده‌ي این گیاه را باید خرد و مبدل به پودر کنید.

 

سپس، آن رابا آب مخلوط کنید تا یک محلول گیاهی آماده شود. شما باید از این محلول برای شستن ناحیه‌ي تناسلی خود لااقل یکبار در هفته استفاده کنید. فندق افسونگر بعنوان یک قابض نیرومند در بازگرداندن تنگی دیواره‌ي واژن بسیار موثر است.

 

۱۱. سیر

آخرین مورد از این فهرست، مضمون‌ي بسیار مهمی برای تنگ کردن واژن در منزل است که باید بدانید و سپس برای همیشه ازآن استفاده کنید. سیر میتواند در درمان بعضی از عفونت‌هاي ناشی از قارچ و و پیشگیری از وقوع انها موثر باشد. مصرف سیر به صورت پخته یا خام چند بار در هفته یک راه خوب برای قوی و سالم نگه داشتن منطقه‌ي واژن است. سیر همینطور به از بین بردن بوی بد در ناحیه‌ي واژن کمک میکند.

 

بطور خلاصه، استفاده از سیر همینطور روش خوبی برای تنگ کردن واژن در منزل است که هیچ زنی نباید نادیده بگیرد، بلکه باید برای همیشه ازآن استفاده کند!چنان‌چه گفتم این روش‌ها در بازگرداندن تنگی واژن بسیار موثر هستند.

 

رژیم‌هاي خوراکی و تمرینات ورزشی اثرات طولانی مدت دارند، اما ممکن است لازم باشد برای به‌دست آوردن نتایج مطلوب، زمان زیادی را صبور باشید. اگر صبر و حوصله داشته باشید این روش‌هاي درمانی در طول زمان تاثیر خودرا خواهند گذاشت.

 

این فهرست حاوی 27 مورد از موثرترین روش درمانی خانگی و طبیعی برای تنگ کردن واژن است بدون اینکه لازم باشد از هر نوع دارو، قرص یا دارو استفاده کنید.


تعداد بازدید : 1465