بهترین روش ها برای تنگ کردن واژن

بهترین روش ها برای تنگ کردن واژن
بهترین روش ها برای تنگ کردن واژن

خانمها اگر به دنبال راهی برای تنگ تر کردن واژن خود هستید ما دراین پست برترین و موثرترین روشها رابه شما پیشنهاد میدهیم. گشادی واژن یکی از مشکلاتی است که تعداد زیادی از زنان در سراسر دنیا با آن رو به رو می شوند.تعداد زیادی از مردم بر این باورندکه گشادشدن واژن مربوط به داشتن رابطه جنسی بیش از حد می‌باشد که نادرست است.

 

یکی از مهم‌ترین علت هاي آن زایمان طبیعی به علت بازشدن ماهیچه هاي واژن میباشد.عوامل دیگر عبارتند از پیری، چاقی، فشار هنگام سرفه، عطسه و یا خنده است.دراین پست از پارس ناز راه هاي طبیعی برای تنگ کردن واژن در منزل را آورده ایم که با کمک آن هاي می توانید با شل شدن واژن مبارزه کنید.

 

دراین مقاله، بطور مفصل بعضی از برترین راهکارها را در مورد چگونگی تنگ کردن واژن در منزل توضیح خواهیم داد. با استفاده از این راهکارهای ساده و موثر میتوانید ناحیه‌ي واژن را بدون نیاز به‌ عمل جراحی تنگ کنید.ابتدا بهتر است با عواملی که باعث شل شدن ماهیچه هاي واژن می شوند بیشتر آشنا شوید.

 

الف. علل شل شدن واژن چیست؟

شل شدن واژن ممکن است به دلایل مختلف ایجاد شود. به یاد داشته باشید که کم‌تر کردن رابطه جنسی راه‌ حل این مشکل نیست. شل شدن واژن به علت پارگی‌هاي طبیعی و کش آمدن دیواره‌هاي واژن است. بعنوان مثال، پس از زایمان، بافت‌هاي عضلانی پاره میشوند، ودر صورتی که از مهبل «واژن» مراقبت نکنید، حالت کشسانی خودرا از دست می دهد.

 

علت‌هاي زیادی برای شل شدن واژن وجوددارد و حاوی موارد زیر میشود:

* زایمان
* چاقی
* جراحی که قبلا دراین ناحیه انجام داده‌اید
* زیاد بلند کردن وسایل سنگین
* ورزش سنگین بطور منظم
* ترومای لگن
* یائسگی
* درد مزمن کمر
* عطسه‌ي مکرر یا سرفه
* یبوست مکرر

 

شل شدن واژن یک روال طبیعی است، اما راه‌هایي برای تنگ نگه واژن وجوددارد. تعداد زیادی از زنان برای تنگ کردن واژن انجام جراحی پلاستیک واژینال را انتخاب می کنند در حالیکه این درمان می تواند خطرات برای سلامتی داشته باشد. بعضی از روش‌هاي طبیعی وجود دارند که می توانند بشما کمک کنند تا واژن خودرا در منزل‌تان تنگ کنید.

 

ب» نحوه‌ي تنگ کردن واژن بطور طبیعی – عادت‌هاي خوب:

چند عادت خوب وجوددارد که می تواند بشما کمک کند تا واژنی سالم داشته باشید.

 

۱. یک رژیم خوراکی سالم داشته باشید.

یکی از برترین راه‌هاي تنگ کردن واژن، داشتن رژیم خوراکی است که به تقویت دیافراگم لگنی کمک می کند. بر طبق یک مطالعه، شما باید غذا هاي غنی از استروژن مثل شنبلیله، انار، دانه‌ي کنجد، دانه‌ي سویا و همینطور محصولات آن، هویج، گندم پوست‌کنده و سیب مصرف کنید. علاوه بر این، خاطرجمعی حاصل کنید که کربوهیدرات‌ هاي غلات کامل ارگانیک و پروتئین حیوانی بدون چربی رابه میزان بیش‌تری مصرف میکنید.

 

۲. روش‌هاي بهداشتی

یکیدیگر از روش‌هاي موثر برای تنگ کردن واژن استفاده از متدهای بهداشتی روزانه است. بعنوان مثال، هنگامیکه حمام میکنید، بهتر است خودتان را بادقت تمیز کنید. شما میتوانید از یک پاک‌کننده‌ي نرم برای تمیز کردن و آبکشی واژن‌تان استفاده کنید. بعضی از محصولات مثل صابون‌هاي گیاهی وجوددارد که میتوانید هنگام حمام استفاده کنید.

 

یادتان باشد محصولاتی را انتخاب کنید که برای واژن شل توصیه میشوند. مظابق با مطالعه‌اي در مورد درمان‌هاي طبیعی برای مهار روال شل شدن واژن، میتوانید از صابون‌هاي گیاهی استفاده کنید بدون اینکه در مورد احتمال بروز عوارض جانبی نگرانی داشته باشید.

 

استفاده از صابون گیاهی به غیر از اینکه به سفت شدن واژن شل کمک می کند، میتواند در از بین بردن بوی واژن و همینطور مشکل ترشح بیش از حد از واژن و التیام کشسانی عضلات این ناحیه موثر باشد.

 

بنظر می رسد که انجام اینکار خیلی آسان باشد اما در حقایق تعداد زیادی از آدم‌ها اینکار را انجام نمیدهند. حقایق این است که واژن به خودی خود و بدون استفاده از مواد شوینده تمیز است. خاطرجمعی حاصل کنید که از آب ولرم برای شستن منطقه‌ي واژن استفاده کنید. اگر صابون در داخل واژن باقی بماند،

 

می تواند پوست را تحریک کند. علاوه بر این، هنگامیکه شما در دوره‌ي قاعدگی به سر میبرید، بسیار مهم است که بهداشت رابه خوبی رعایت کنید. همینطور، بهتر است که ناحیه‌ي واژن را از جلو به عقب تمیز کنید.

 

۳. کرم‌هاي گیاهی

پس از تمیز کردن خود، از کرم‌هاي گیاهی برای بازیابی حالت کشسانی عضلات واژن استفاده کنید. شما باید از دکتر‌تان بخواهید تا بشما در پیدا کردن مناسب‌ترین کرم برای ناحیه‌ي واژن کمک کند. از ژل، آب و روان‌کننده‌ها استفاده کنید تا کمک کنید که حرکت آن نرم و آسان باشد. در واقع، استفاده از ژل یک راه‌حل مناسب برای رفع شل شدن واژن است. این ماده می تواند موجب صرفه‌جویی در زمان‌تان شود و هیچ آسیبی هم بشما نمیرساند.

 

۴. هنگام داشتن رابطه‌ي جنسی، پاهای‌تان رابه یک دیگر نزدیک نگه دارید.

این یکی هم مضمون‌ي مفیدی برای تنگ کردن واژن بطور طبیعی است که باید بدانید و برای همیشه آنرا دنبال نمایید. شما باید این مضمون را هنگام انجام رابطه‌ي جنسی رعایت کنید. سعی کنید در هنگام انجام رابطه پاهای‌تان را نزدیک به هم نگه دارید.

 

۵. یادتان باشد که همیشه لباس زیر پنبه‌اي بپوشید.

زمانی که پای تنگ کردن واژن با استفاده از راهکارهای طبیعی به میان می آید، پوشیدن لباس زیر پنبه‌اي میتواند گزینه‌ي خوبی برای شما باشد. لباس زیر پنبه‌اي می تواند سریع خشک شود، بنابر این موجب می شود که هوا به سهولت جریان داشته باشد.

 

پوشیدن لباس زیر پنبه‌اي می تواند از باکتری‌هاي ناسالم که باعث عفونت میشوند جلوگیري کند. بنابر این، یادتان باشد که همیشه لباس زیرهای ساخت شده با پارچه‌هاي سبک که اجازه میدهد منطقه واژن به خوبی نفس بکشد.


6. از اسپری‌هاي شیمیایی استفاده نکنید.

این مورد هم در واقع روشی طبیعی برای تنگ کردن واژن در منزل است، در صورتی که به دنبال تنگ کردن واژن بطور موثر هستید. اسپری‌هاي شیمیایی میتوانند برای خوشبو شدن واژن استفاده شود، اما ممکن است عوارض جانبی ناخواسته نیز ایجاد کنند. اسپری‌هاي شیمیایی در موقعاینکه منطقه‌ي واژن را تمیز نگه می‌دارند، می توانند تمام باکتری‌هاي مفید را از بین ببرند.

 

بنابر این، از مصرف اسپری‌ها یا کرم‌هاي شیمیایی پرهیز کنید، و بجای آن ها محصولات طبیعی و بدون مواد شیمیایی را انتخاب کنید. همینطور، میتوانید اسپری خودرا با مخلوط کردن چند قطره روغن خوشبو مثل روغن خوشبو گل رز، روغن اسطوخودوس و غیره تهیه کنید. پس از دوش گرفتن از اسپری خود استفاده کنید و قبل از اینکه لباس بپوشید، دقت کنید که پوست‌‌ این ناحیه خشک باشد.

 

۷. استفاده از ویتامین E:

با دقت به تحقیقاتی که در مورد مزایای ویتامین E صورت گرفته‌است، این ویتامین یکی از برترین ویتامین‌ها مفید برای عملکرد مناسب اندام‌هاي داخل بدن است. ویتامین E بعنوان یک درمان خوب برای بعضی از بیماری‌ها از جمله دیابت و فشار خون بالا در زمان بارداری توصیه می شود. با این حال، تعداد زیادی از زنان این حقایق

 

را نمیدانند که ویتامین E مرطوب‌کننده‌اي برای درمان آسان و موثر خشکی واژن است. علاوه بر این، ویتامین E اگر به درستی استفاده شود، بشما کمک میکند که دیواره‌هاي واژن را سالم‌تر و قویتر کنید.

 

برای استفاده از ویتامین E در منطقه‌ي واژن مراحل زیر را انجام دهید:

* سطح بیرونی کپسول ویتامین E را بررسی کنید تا مطمئن شوید که خط و خش یا تیزی روی آن وجود ندارد. همینطور مطمئن شوید که ناخن‌هاي‌تان تیز نیست.

 

* سپس در حالی‌که ایستاده‌اید یا دراز کشیده‌اید، به آرامی کپسول ویتامین E را داخل واژن خود قرار دهید.

 

* نیازی نیست که کپسول ویتامین E را سوراخ کنید یا برش بدهید زیرا pH واژن شما بطور طبیعی می تواند این روغن را جذب کند.

 

در واقع، استفاده از ویتامین E یکی از موثرترین راه‌ها برای تنگ کردن واژن و درمان مشکلات واژن بطور طبیعی است که زنان نباید آنرا نادیده بگیرند.

 

۸. ژل وی‌-تایت «V-Tight»

روش دیگر برای تنگ کردن واژن که باید یاد بگیرید استفاده از ژل V-Tight است، یک کرم طبیعی که می تواند به سفت شدن و تقویت عضلات کف لگن کمک کند. یک مطالعه که در مورد چگونگی استفاده از ژل V-Tight صورت گرفت، نشان داد که این ژل حاوی مواد طبیعی ارگانیک است

 

که ثابت شده سفتی واژن را حفظ می کند و عضلات آنرا تقویت میکند. به سادگی، ژل را بر روی نوک انگشتان‌تان قرار دهید و سپس آنرا روی دیواره‌ي واژن پخش کنید. چند دقیقه ماساژ بدهید و خیلی زود تنگ شدن واژن را احساس خواهید کرد.این ژل کاملا بی‌خطر است، اما ممکن است باعث کم‌ترین عوارض جانبی شود.

 

با این حال، ازآن‌جاییکه مواد تشکیل‌دهنده‌ي ژل‌هاي سفت‌کننده ممکن است واکنش‌هاي آلرژیک ایجاد کنند، قبل از استفاده ازآن با یک فرد حرفه‌اي مشورت کنید. این ژل مخصوصا در صورتی که در ترکیب با روش‌هاي دیگر استفاده شود، موثر است.

 

۹. داروهای گیاهی

استفاده از گیاهان داروئی می تواند بشما کمک کند که ماهیچه‌هاي واژن رابه طور طبیعی سفت کنید. بعضی از گیاهان داروئی را در آب بجوشانید و سپس محلول حاصل رابه مدت طولانی تا زمانی که تاثیر خودرا می گذراند، هرروز روی واژن بمالید. به یاد داشته باشید که استفاده از داروی باکیفیت کلید کار است. در واقع، این یکی از برترین نکات در مورد تنگ کردن واژن است که شما باید بدانید و برای همیشه ازآن استفاده کنید.


تعداد بازدید : 843