دانستنیهای پزشکی

دانستنیهای پزشکی


 درمان عفونت بدن با آنتی بیوتیک های خانگی

از علائم وجود عفونت در بدن درد در ناحیه مفاصل، کاهش مداوم وزن بدن، تعریق شبانه و احساس درد و سوزش در تمام بدن اشاره کرد؛ مصرف برخی مواد غذایی به از بین بردن عفونت کمک شایانی می‌کند

علائم آپاندیس؛ ۵ نشانه خطرناک درد آپاندیس که باید جدی بگیرید

درد شکم، تهوع، استفراغ، تکرر ادرار، تب، لرز و گیجی و سردرگمی مهمترین و شایع‌ترین علائم آپاندیس هستند. آپاندیس به خودی خود برای انسان آسیب‌زا نیست، بلکه التهاب آن می‌تواند خطر آفرین باشد.

آشنایی با قطره دنتول برای رفع دندان درد

قطره دنتول (Dentol) از مسکن‌هایی است که به منظور تسکین درد دندان و رفع التهاب و تورم ناشی از عفونت دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد. دنتول بودی بد دهان را نیز از بین می‌برد.

قانون ۹گانه باید های روزانه

قانون ۹گانه باید های روزانه

بهترین روش ها برای تنگ کردن واژن

خانمها اگر به دنبال راهی برای تنگ تر کردن واژن خود هستید ما دراین پست برترین و موثرترین روشها رابه شما پیشنهاد میدهیم. گشادی واژن یکی از مشکلاتی است که تعداد زیادی از زنان در سراسر دنیا با آن رو به رو می شوند.

موفقیت در زندگی زناشویی

چه به تازگی ازدواج کرده باشید چه زوج جدیدی به حساب نیایید، این قانون برای همه هست که زندگی زناشویی بالا و پایین‌های خاص خودش را دارد. شاید به نظر کلیشه باشد، اما این بالا و پایین‌ها در زندگی همه وجود دارد

تمرینات ورزشی برای تنگ کردن واژن

7 ورزش موثر برای رفع گشادی واژن و تنگ نگه داشت آن در این مقاله معرفی شده است

تنگ کردن واژن با روش های خانگی

به منظور قوی نگه داشتن عضلات واژن، میتوانید با استفاده از یکی یا چند مورد از درمان‌هاي خانگی زیر، واژن شل را سفت کنید:

خواص قطره گل سرخ

افشره گل سرخ دارای اثرات تسکینی، پیش بیهوشی و ضد اضطرابی است، همچنین از افشره گل سرخ برای رفع سرد مزاجی جنسی زنان و مردان استفاده میشود

ورزش بانوان و رژیم های غذایی

ورزش و رژیم غذایی مناسب برای نتیجه گیری بهتر باید مکمل یکدیگر باشند و رعایت اصولی این دو درکنارهم نقش بسزایی در سلامت فردی دارد

داروهای گیاهی برای درمان فشار خون بالا

دارچین باعث کاهش فشار خون می شود. طبق مطالعه انجام شده در سال 2006 که در کشور امریکا انجام شده است، مصرف دارچین می تواند فشار خون بالای ناشی از افزایش قند خون را کاهش دهد.

بیماریهای شایع افراد سیگاری

افراد سیگاری علاوه بر اینکه خودشان دچار بیماری های متعددی در اثر کشیدن سیگار می شوند، دیگران را که در اطراف او هستند و از این بو استشمام می کنند نیز از این بیماری ها بی نصیب نمی گذارند! در این مطلب شما را با بیماری های شایعی که گریبان گیر افراد سیگاری هست آشنا می کنیم.

علت، علایم و درمان آب آوردن ریه

ادم ریوی مشکلی است که در آن ریه ها با مایع پر می شوند. همچنین به این مشکل احتقان ریه، آب ریه و احتقان شش نیز می گویند. زمانی که ادم ریه رخ دهد، بدن سعی می کند که مقدار کافی اکسیژن دریافت کند و شروع به نفس های کوتاه می کند.

درمان زخم دهانه رحم با عسل

درمان دارویی اغلب به زخم دهانه رحم جواب میدهد، پس نگران نباشید. در این مقاله سعی شده سوالاتی که شما درخصوص درمان زخم دهانه رحم با عسل دارید، پاسخ داده شود:

علت ترشحات زیاد واژن چیست

ترشحات زنانه به طور کلی امری طبیعی است که در دوران مختلف کم و زیاد می شود اما گاهی این ترشحات با زیاد شدنشان هشداری به همراه دارند که بایستی جدی گرفته شود.