مدل ابرو دخترانه

مدل ابرو دخترانه

مدل ابرو دخترانه در عین سادگی، طرح‌‌های متنوع و جذابی دارد که با توجه به فرم صورت می‌توان انتخابی ایده آل و مناسب از بین این مدل‌ها داشت.

آیا می‌دانید مدل ابروی دخترانه چه تفاوت‌هایی از نظر ظاهر و مدل، با مدل ابروی زنانه دارد؟ به طور معمول مدل ابرو دخترانه بدون از دست دادن حالت جوان و دخترانه صورت، زیبایی خاصی به چهره می‌دهد. در این مطلب درباره ویژگی‌های مدل ابرو دخترانه و انواع آن توضیح داده شده است.


ویژگی‌های مدل ابرو دخترانه

از مهمترین این تفاوت‌های طرح ابرو دخترانه با زنانه سادگی و پهن بودن آن است. البته امروزه مدل‌های زیاد و متنوعی برای این منظور وجود دارد. مدل‌هایی که مناسب با انواع چهره‌ها هستند. از آنجایی که مدل ابرو تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد، انتخاب یک مدل ابروی خوش حالت و مناسب با نوع چهره می‌تواند تغییرات مثبتی در جهت جذابیت و زیبایی چهره به وجود آورد و حتی تا حدودی می‌تواند عیب‌ها و نواقص صورت و به خصوص چشم‌ها را نیز پنهان کند. در ادامه این مطلب مدل‌های مختلف ابروی دخترانه و مدل‌های مناسب برای چهره‌های مختلف را معرفی خواهیم کرد.


انواع مدل ابرو دخترانه

در زیر مدل‌های جدید و جذابی برای ابروی دختران جوان معرفی شده است:


مدل ابروی پهن بلند و کوتاه

مدل ابروی پهن بلند و کوتاه

به طور کلی ابرو‌های پهن چهره را جوان‌تر نشان می‌دهند. این مدل از ابرو در میان دختران کم سن و سال طرفداران بسیار زیادی دارد. در این میان مدل ابرو پهن صاف یا اسپرت و بلند به صورت شما جذابیت خاص تری بخشیده و جوانی ظاهری شما را بیشتر حفظ خواهد کرد.


مدل ابرو شیطونی کوتاه، پهن، کلفت و بلند

مدل ابرو شیطونی کوتاه، پهن، کلفت و بلند

این مدل از ابرو از مدل ابرو‌هایی است که با دلیل داشتن گوشه یا زاویه، جذابیت خاصی را به چهره می‌بخشد. زاویه را در این نوع ابرو معمولاً نزدیک به قسمت انتهایی ابرو ایجاد می‌کنند.


مدل ابروی هشتی دخترانه

 مدل ابروی هشتی دخترانه

این مدل ابروی دخترانه نیز دارای زاویه است و، چون زاویه آن درست در قسمت وسط ابرو قرار دارد به آن ابروی هشتی می‌گویند. ابروی هشتی هم چهره را طبیعی می‌کند هم سن افراد را به صورت خیلی چشمگیر پایین می‌آورد.


نکات مهم برای انتخاب مدل ابرو دخترانه

هنگام بررسی و زمانی که یک نوع از مدل ابرو مورد توجه تان قرار می‌گیرد باید به فرم صورت خود توجه نمایید؛ و باید بتوانید از بین مدل‌های متنوع ابرو، مدلی را که با فرم صورت شما مطابقت و همخوانی بیشتری را دارد برای برداشتن ابرو‌های خود انتخاب کنید. به مثال‌های زیر توجه کنید:

  • برای صورت‌های گرد مدل‌های ابروی زاویه دار مانند ابروی هشتی و شیطونی مناسب‌تر است، چرا که به صورت حالت کشیده تری می‌دهند.
  • صورت‌های لاغر، کشیده و استخوانی برای ایجاد یک تضاد جذاب در صورت خود بهتر است از ابرو‌های پهن و کوتاه و ابرو‌هایی که زاویه دار نیستند، استفاده کنند.
  • همچنین ابرو‌های بلند به صورت‌های پر و کوتاه حالت مناسب تری می‌بخشند.


نمونه‌ مدل‌های روز ابروی دخترانه


مدل‌های روز ابروی دخترانه
مدل‌های روز ابروی دخترانه
مدل‌های روز ابروی دخترانه
مدل‌های روز ابروی دخترانه
مدل‌های روز ابروی دخترانه
مدل‌های روز ابروی دخترانه


نکات پایانی

  • اگر دختران جوان از مدل ابروی بسیار نازک برای برداشتن ابرو‌های خود استفاده کنند ظاهر چهره آن‌ها حالتی زنانه‌تر به خود گرفته و سن شان بالاتر به نظر می‌رسد.
  • از آنجایی که مدل ابرو‌ها می‌تواند تناسب را در بین اجزای صورت را برقرار کنند، بنابراین در انتخاب مدل ابروهایتان حساسیت لازم را داشته باشید.
  • اگر می‌خواهید با برداشته شدن ابروهای خود تغییر خیلی زیادی در چهره خود ایجاد نکنید، از مدل‌های ساده و اسپرت دخترانه استفاده کنید.

به نظر شما بهترین مدل ابروی دخترانه کدامست؟ نظرات خود را در انتهای این صفحه در قسمت "ارسال نظر" با ما و سایر مخاطبان به اشتراک بگذارید.

منبع: سایت درمانسرا darmansara.com