بیوگرافی و معرفی آثار مالین اکرمان

بیوگرافی و معرفی آثار مالین اکرمان

مالین اکرمان
مالین اکرمان

مالین اُکرمان بازیگر سینما و تلویزیون است. وی سال 1357 چشم به جهان گشود. از مهم‌ترین آثار مالین اُکرمان می‌توان به بازیگری در سریال میلیاردرها، فیلم رمپیج و فیلم خواستگاری اشاره کرد.

مالین اُکرمان نخستین بار در سینما حضور یافته و سال 1386 در 29 سالگی در فیلم The Brothers Solomon به کارگردانی Bob Odenkirk بازی کرده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال میلیاردرها، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای مالین اُکرمان محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون ویل آرنت، ویل فورت، Jenna Fischer و Chi McBride را تجربه کرد.

مالین اُکرمان در سال None دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم مالین اُکرمان در این سال، بازیگری در سریال میلیاردرها محسوب می‌شود.

مالین اُکرمان سال None سریال میلیاردرها نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. مالین اُکرمان توانست با بازی در سریال میلیاردرها تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر پل جیاماتی، Damian Lewis، Maggie Siff و Toby Leonard Moore بر تجارب او افزود.

مالین اُکرمان علاوه‌بر سریال میلیاردرها، سال 1397 در 40 سالگی در فیلم رمپیج نیز بازی کرده است. مالین اُکرمان این‌بار با برد پیتون یعنی کارگردان فیلم رمپیج و هنرمندانی چون دواین جانسون، نائومی هریس، جفری دین مورگان و Jake Lacy همکاری داشت.

در این سال‌ها مالین اُکرمان با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است اما جالب است بدانید که در میان بازیگران کارلا گوجینو با 2 مرتبه، Lucy Punch با 2 مرتبه، جفری دین مورگان با 2 مرتبه، Josh Duhamel با 2 مرتبه و Edrick Browne با 2 مرتبه بیشترین همکاری را با مالین اُکرمان داشته‌اند.

یکی از ویژگی‌های حرفه‌ای بیوگرافی مالین اُکرمان آن هست که در مدت زمان بازیگری خود، هم در تلویزیون و هم در سینما بازی کرده است. مالین اُکرمان را باید بیشتر بازیگر سینما بدانیم چرا که 95% آثار وی سینمایی و 5% آثارش تلویزیونی است. در واقع مالین اُکرمان از مجموع 22 اثری که در کارنامه دارد، در 21 اثر در سینما با نام‌های فیلم رمپیج، فیلم سوءرفتار، فیلم The Ticket، فیلم The Final Girls، فیلم CBGB، فیلم Cottage Country، فیلم The Numbers Station، فیلم عشق سفر، فیلم The Giant Mechanical Man، فیلم Hotel Noir، فیلم دزدیده شده، فیلم Catch .44، فیلم The Romantics، فیلم Happythankyoumoreplease، فیلم The Bang Bang Club، فیلم نگهبانان، فیلم Couples Retreat، فیلم خواستگاری، فیلم ۲۷ دست لباس، فیلم The Brothers Solomon و فیلم The Heartbreak Kid به ایفای نقش پرداخته و در 1 اثر در تلویزیون با نام سریال میلیاردرها بازی کرده است.

در مجموع در کارنامه 40 ساله و بیوگرافی مالین اُکرمان آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی مالین اُکرمان و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار مالین اُکرمان در منظوم سر بزنید. همه 22 اثر مهم مالین اُکرمان در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار مالین اُکرمان در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر مالین اُکرمان در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی مالین اُکرمان درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی مالین اُکرمان بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال میلیاردرها محسوب می‌شود و اثری که در بیوگرافی مالین اُکرمان کمترین امتیاز را گرفته است، فیلم The Numbers Station محسوب می‌شود.


فیلم‌شناسی مالین اُکرمان

فهرست برخی از فیلم‌هایی که مالین اکرمان در آنها به ایفای نقش پرداخته‌است:

 • جمجمه - (۲۰۰۰)
 • کودک دل‌شکسته (۲۰۰۷)
 • تهاجم - (۲۰۰۸)
 • ۲۷ لباس - (۲۰۰۸)
 • نگهبانان - (۲۰۰۹)
 • خواستگاری - (۲۰۰۹)
 • باشگاه بنگ بنگ - (۲۰۱۰)
 • رمانتیسم - (۲۰۱۰)
 • دوران راک - (۲۰۱۲)
 • گرفتن .۴۴ - (۲۰۱۲)
 • دزدیده شده - (۲۰۱۲)
 • ایستگاه اعداد - (۲۰۱۳)
 • تو را در رویاهایم خواهم دید - (۲۰۱۵)
 • سوء رفتار (۲۰۱۶)
 • رمپیج (۲۰۱۸)


نظرات کاربران

نظر خود را ثبت کنید