بیوگرافی و معرفی آثار کامبیز دیرباز

بیوگرافی و معرفی آثار کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز
کامبیز دیرباز

کامبیز دیرباز (۱۲ شهریور ۱۳۵۴ - شمیران) بازیگر سینما و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد، فعالیت خود را با تئاتر شروع کرد و حالا بازیگر مشهور می باشد و بشدت پرسپولیسی است.
دو سال آخر هنرستان را گرافیک خواند تا دیپلم بگیرید اما علاقه اش به بازیگری و سینما آنقدر زیاد بود که در فوق برنامه های هنری هنرستان شروع به فعالیت کرد و در نهایت کنکور هنر دارد.

بعد از گرفتن لیسانس در سال 1376 وقتی 22 ساله بود با تئاتری بکارگردانی سیاوش خوانی شروع به فعالیت کرد و سال 78 با فیلم دختران انتظار وارد سینما شد

در سال 1378 با آژانس دوستی در یک نقش فرعی وارد قاب تلویزیون شد. سپس سریال همسر سال 79، رستوران خانوادگی سال 80 را بازی کرد و در نهایت با سریال تب سرد سال 83 در کنار شهاب حسینی چهره اش شناخته شد.
بازی در فیلم اخراجی ها سال 85 در نقش مجید سوزوکی او را محبوب کرد.

در سال 1387 در سکوت خبری ازدواج کرد که این خبر توسط تبریک پژمان جمشیدی رسانه ای شد، ثمره این زندگی یک فرزند دختر بنام نیاز متولد اردیبهشت 93 می باشد.


پرسپولیسی متعصب

دیرباز از چهره های طرفدار ورزش ملی است. در اغلب بازی های حساس ورزشی فرقی نمی کند کشتی باشد یا والیبال، فوتبال باشد با فوتسال او اولین هنرمندی است که خود را به استادیوم می رساند. از طرفداران دو آتشه تیم فوتبال پرسپولیس است و با سام درخشانی همکار استقلالی اش به شدت کل کل و کری خوانی دارد.


تدریس بازیگری

طی چند سال اخیر تصمیم گرفتم آموزشگاه بازیگری را در شهر رشت دایر کنم و در طول این مدت بیشتر وقتم را به تدریس می پرداختم.تجربه تدریس برای من بسیار شیرین و دلنشین بود.

دغدغه انسان بودن

این روزهای بیشتر از هر چیزی دغدغه ام انسان بودن است. سعی می کنم در شرایطی که فشارهای اقتصادی و ترافیک و … است زود عصبانی نشوم و خونسردی ام را حفظ کنم، چون خانواده 80 میلیونی دارم که کارهای مرا دنبال می کنند.


تاسیس رستوران

کامبیز دیرباز در مرداد 97 به جمع هنرمندان رستوران دار پیوست، او حالا در جردن تهران، خیابان گلفام صاحب کافه رستوران باس می باشد.

 

همه زندگی من

رسیدگی به خانواده برای من همیشه یكی از اولویت‌ ها بوده و هست. دوری از خانواده برایم سخت است؛ مخصوصا دوری از دخترم برایم عذاب‌ آور است؛ چراكه او همه زندگی‌ ام و انگیزه من برای پیشرفت در زندگی و كار است

 

افتخارات

تنها سیمرع بلورین که گرفته است برای نقش مکمل بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم فجر سال 1382 برای بازی در فیلم دوئل بکارگردانی احمدرضا درویش بودنظرات کاربران

نظر خود را ثبت کنید